Individuální projekty rodinných
a bytových domů
774 176 115

RD Zlosyň 2014

Požadavek:

Výstavba přízemního RD se zastavěnou plochou 209m2.

Dispoziční řešení:

Objekt je půdorysného tvaru L. Celkový půdorysný rozměr převládajících stran je 16,6 x 15,5 m. Výška objektu k hřebenu střechy je 5,6 m. Hlavní vstup do objektu je ze západní strany a zároveň přes obývací pokoj a kuchyni na východní straně. Skrze zádveří je vstup do centrální chodby, která dělí objekt na klidovou a denní část. Denní část je umístěna na jižní straně kde je situován obývací pokoj společně s kuchyňským koutem a jídelnou a menší samostatnou spíží. Klidová část objektu je řešena v horním křídle objektu probíhajícího ze západu na východ. Uprostřed je umístěna spojovací chodba, přes kterou je vstup do dvou dětských pokojů, menší koupelny, ložnice a technické místnosti. Z ložnice je dále vstup do soukromé koupelny a oddělené šatní místnosti. K objektu náleží krytá vstupní část do objektu a venkovní krytá terasa přístupná přímo přes denní část objektu.

Konstrukční řešení:

Konstrukční systém je řešen z porobetonových bloků. Konstrukci krovu tvoří vazníková střecha, střešní krytina je keramická krytina. Okna a dveře jsou plastová šestikomorová s trojsklem.

Technologické vybavení:

Zdrojem tepla je plynový kotle. jako sekundární zdroj tepla je krbová vložka. Voda je zajištěna z obecního řádu. Splaškové vody jsou svedeny do obecní kanalizace.

Vizualizace

Kontakt

MT projekt
Kostelecká 96
277 11 Neratovice

Spolupracujeme

Pasportizace objektů - MT pasport